Кіровоградці мають змогу обслуговуватись у ПриватБанку усі травневі свята

 • 30 квіт. 2016 09:01
 • 514
  • Новина Кіровоградці мають змогу обслуговуватись у ПриватБанку усі травневі свята Ранкове місто. Кропивницький

  Як повідомляє прес-офіс Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку,  завдяки інноваційним сервісам віддаленого доступу, під час травневих свят кіровоградці можуть тримати більшість банківських послуг без відвідування банку.

  “Цілодобове обслуговування користується у клієнтів ПриватБанку великою популярністю, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградського РУ ПриватБанку. -  Наші клієнти мають  можливість отримувати послуги в режимі 24/7/365. Під час усіх травневих свят кіровоградці не будуть відчувати жодних незручностей роботи з банком. У будь-який час доби можна скористатися можливостями віддаленого банкінгу: поповнення рахунків мобільних телефонів, вчинення грошових переказів або платежів, придбання квитків на поїзди тощо, користуючись Приват24. Крім того, до послуг кіровоградців термінали самообслуговування та банкомати”.

  1, 2, 3, 9 травня - відділення ПриватБанку на Кіровоградщині не працюють;

  з 4 по 6 травня - відділення переходять на звичайний режим роботи,

  з 10 травня всі відділення працюватимуть за стандартним графіком.

  Під час святкових днів і бізнес не залишиться без банківського обслуговування. Скориставшись  “Приват24 для бізнесу” можна здійснювати: платежі між рахунками і на рахунки партнерів, відкриті в ПриватБанку; перерахування зарплати на картки співробітників; розміщення і поповнення депозитів; управління кредитним лімітом; платежі на корпоративні та паливні картки; зміну ліміту для розрахунків в інтернеті і ін.

  Обслуговування в режимі 24/7/365 доступно всім клієнтам ПриватБанку через інтернет-банк Приват24 і “Приват24 для бізнесу” та його мобільний додаток. Крім того, усі питання можна вирішувати, скориставшись послугами служби підтримки 3700, для корпоративних VIP-клієнтів +380929000010.

   Анжела Дзінзюра