Молодому хлопцю потрібна допомога

 • 11 лист. 2010 08:48
 • 1252
  • Новина Молодому хлопцю потрібна допомога Ранкове місто. Кропивницький

   

  Коли людину спіткає величезна  біда, яку не подолати самотужки, вона, червоніючи, йде до громади,  родичів, до своїх керівників підприємств, до своїх депутатів та просто до людей. Тому що надати допомогу по 5 ,10, 20 гривень легше, чим розглядати некролог в улюбленій газеті.


      Ми, батьки, КОЗЛОВА РУСЛАНА, якому виповнилося тільки 24 роки, не виняток. 30 жовтня 2010 року нашого сина по «швидкій» пізно ввечері забрали в одну із Кіровоградських лікарень, де вночі його терміново прооперували. Помилково обраний напрямок в лікуванні загострив вкрай важке становище Руслана, яке тепер намагаються виправити у відділенні реанімації Кіровоградської обласної лікарні на проспекті Правли під керівництвом Бабієнко О.Ю.
       Лікування сьогодні - примха не із дешевих задоволень, а в нашому випадку перебування в реанімації складає в середньому 3 тис. гривень на день.


      Щиро вдячні вже наданій допомозі директору Кіровоградського ліцею мистецтв проф. Короткову А.Є.,командіру в/ч А 0680 десантних військ України п-ку Пікуліну В.В.,нашому Новоукраїнському депутату Кіровоградської облради Арсірію В.В.,військовому комісару Новоукраїнського району Мілєнчуку В.І.,простим викладачам Кіровоградської гімназії мистецтв та МАУПу, студентам , друзям Руслана та його товаришам по роботі Кіровоградського VIP- кінотеатру «ПОРТАЛ», де він вміло і вдало втілював свою любов до кіно в народні маси. 

   

  Допомогти може кожна милосердна і небайдужа людина, а саме для фізичних і юридичних осіб:

  МФО 328016 ОКПО 09328015  на р/рахунок  29240660150016 Одеська обласна філія АКБ Укрсоцбанк на лікування Козлова Руслана Віталієвича. В системі АКБ Укрсоцбанка для грошової допомоги на лікування Козлова Руслана  скетч-картковий рахунок 26258432002707 Козлова Людмила Віталіївна.