На Кіровоградщині ледь не викрали автівку

 • 2 черв. 2016 14:51
 • 962
  • Новина На Кіровоградщині ледь не викрали автівку Ранкове місто. Кропивницький

  У місті Олександрії наряд групи затримання поліції охорони застав у магазині чоловіка, який о 2-й годині ночі спробував викрасти продукти харчування.

  Отримавши повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації, яка встановлена в торговельному закладі, поліцейські негайно виїхали за викликом.

  Під час обстеження об’єкту наряд виявив пошкоджений ролет на вхідних дверях магазину. Правоохоронці зайшли в приміщення та провели огляд торгівельного залу. У результаті біля каси побачили чоловіка, який сидів на підлозі та намагався бути непоміченим. Поліцейські вжили заходів щодо припинення правопорушення.

  На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Олександрійського відділу поліції та директора магазину. Особу злодія встановили. Ним виявився непрацюючий 27-річний мешканець міста Олександрії, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за грабежі та крадіжки.

  За цим фактом проводиться перевірка для встановлення обставин події та прийняття рішень. Громадянину інкримінують злочин, передбачений ст. 185 Кримінального Кодексу України – крадіжка.

  За матеріалами Управління поліції охорони в Кіровоградській області