На Закарпатті правоохоронці викрили трьох організаторів переправлення через кордон осіб призовного віку

 • 10 лист. 2023 13:00
 • 294
  • Новина На Закарпатті правоохоронці викрили трьох організаторів переправлення через кордон осіб призовного віку Ранкове місто. Кропивницький

  Трьох організаторів переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон затримала на Закарпатті .

  Спільна міжвідомча група у складі співробітників Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП України в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони.

  В рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 КК України, зловмисників, заскочили на гарячому, коли ті саме везли автомобілем одного чоловіка призовного віку з метою його подальшого переправлення через українсько-румунський кордон. За задумом ділків, перетинати держрубіж їх «клієнт» мав річкою Тиса, глибина якої на сьогоднішній день сягає чотирьох метрів.

  Переправників затримали 7 листопада 2023 року на відстані 500 метрів до кордону. Ними виявились двоє жителів Рахівщини 53 та 57 років. Від свого «підопічного» вони планували отримати 3000 тисячі доларів. У визначену суму входили «послуги» з доставки до кордону, надання місця проживання та забезпечення гідрокостюмом.

  Закарпатців затримали у порядку ст.208 КПК України. Наразі їм вже вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

  Якщо вину підозрюваних доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.