Одеська залізниця працевлаштовує

 • 17 черв. 2016 14:26
 • 1044
  • Новина Одеська залізниця працевлаштовує Ранкове місто. Кропивницький

  Щорічно для постійного оновлення трудового колективу та раціонального використання кадрового потенціалу регіональна філія ПАТ УЗ «Одеська залізниця» поповнюється новими кадрами з вищих навчальних транспортних закладів. Цього року до 1 серпня на Одеську магістраль планується працевлаштувати 271 випускника, 76 з яких навчались за цільовими направленнями.  Насамперед, це випускники таких начальних закладів, як Одеського коледжу транспортних технологій (до речі, близько половини очікуваних молодих кадрів), Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Українського державного університету залізничного транспорту, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури та інших.

  Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

  За даними служби кадрової та соціальної політики філії, основні посади, на які планують працевлаштуватися випускники вищих навчальних закладів, – це електромеханік, майстер локомотивного/вагонного депо, майстер шляховий, інженер, інженер-технолог, черговий по залізничній станції. Крім цього, згідно з опитуванням, випускники коледжів мріють працюватися як агенти комерційні, бригадири, електромонтери, монтери колії,  оглядачі вагонів,  помічники машиністів, розподілювачі робіт,  слюсарі з ремонту рухомого складу, сигналісти, складачі поїздів, техніки, оператори СТЦ, оператори ПТО,  чергові по залізничній станції, чергові по парку залізничної станції, чергові по переїзду.

  Зазначимо, що після отримання постійного робочого місця, кожен молодий фахівець проходить стажування з метою  визначення його знань та умінь та для набуття необхідного досвіду роботи і отримання професійних навичок. Всі молоді фахівці, що прийдуть до лав філії, пройдуть  стажування відповідно до індивідуального плану.