Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!: у Кропивницькому відзначили 79-ту річницю звільнення України від нацистів

 • 28 жовт. 2023 11:00
 • 487
  • Новина Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!: у Кропивницькому відзначили 79-ту річницю звільнення України від нацистів Ранкове місто. Кропивницький

  79 років тому, у далекому 44-му, українську землю звільнили від нацистських окупантів. 27 жовтня, з нагоди цієї визначної дати відбулося покладання квітів на Меморіальному комплексі "Фортечні вали".

  Квіти до Вічного вогню, багнету “Штик” та Алеї пам’яті загиблих учасників АТО і ООС поклали секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Сергій Колодяжний, керівництво області, правоохоронних та військових структур, а також представники ветеранських організацій.

  Нині для нас лихо війни знайоме не тільки у словах та спогадах. Ми, як ніколи, розуміємо справжню ціну слова «мир». Українці хоробро боронять свою свободу і незалежність від підступного російського агресора і платять за це найціннішим — своїм життям. Чергова річниця визволення України від окупантів — це нагадування усім нам, якою ціною дається нам наша Перемога, як важливо пам’ятати уроки історії. Але це іще й тверде переконання в тому, що і цього підступного ворога ми здолаємо. Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!

  Джерело: Кропивницька міська рада