Поліцейські домовились із громадськістю про спільні патрулювання Світловодська

 • 9 вер. 2016 14:12
 • 810
  • Новина Поліцейські домовились із громадськістю про спільні патрулювання Світловодська Ранкове місто. Кропивницький

  Відповідне рішення було прийнято під час зустрічі, що відбулася 8 вересня у Світловодському відділі поліції за участю керівництва підрозділу та представників місцевої громади і засобів масової інформації. Присутні обговорили питання щодо руху транзитного вантажного транспорту дорогами районного центру, повідомляє Світловодський відділ поліції Кіровоградської області.

  Начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий розповів про невтішну ситуацію, що склалася. Адже весь вантажний транспорт, у зв’язку з розбитими об’їзними дорогами, вимушений рухатися центральними автошляхами міста. Це призводить до їх руйнування, також жителі прилеглих будинків скаржаться на появу тріщин, які утворилися внаслідок руху вантажівок.

  Ще одне питання, на яке звернули увагу присутні, – збільшення кількості маленьких пішоходів із початком нового навчального року. Батьки постійно хвилюються про безпеку дітей у зв’язку з рухом вантажного транспорту через місто.

  Після годинного обговорення було визначено можливі шляхи вирішення існуючої проблеми. Зокрема, прийнято рішення щодо спільного патрулювання працівників поліції та громадськості на автошляхах міста. Також заплановано проведення зустрічі з керівниками підприємств з питань ремонту об’їзних доріг районного центру.