У Вільшанці із засудженими провели профілактичну бесіду на тему куріння

 • 29 лист. 2016 16:45
 • 1104
  • Новина У Вільшанці із засудженими провели профілактичну бесіду на тему куріння Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Вільшанському РС КВІ УДПтС України в Кіровоградській області із засудженими провели профілактичну бесіду на тему: «Куріння чи здоров’я - вибирайте самі».
  22 листопада фахівець Вільшанського РС КВІ Інна Чабанюк спільно з головним спеціалістом Вільшанського РЦСССДМ Оленою Стояновою проведели профілактичну бесіду із засудженими на  тему: «Куріння чи здоров’я - вибирайте самі», приурочену до Міжнародного Дня відмови від куріння. 
   
  Усім відомо про шкідливий вплив нікотину. Проте позбутися цієї шкідливої звички дуже важко.
  Роблячи вибір між курінням і відмовою від  нього, слід зважати на такі обставини: у процесі куріння тютюну утворюються такі шкідливі речовини, як нікотин, етилен, радіоактивний полоній, вісмут, аміак, свинець, органічні кислоти й багато інших шкідливих для організму хімічних сполук. 
   
  Куріння – не таке заняття, яке можна кинути без зусиль. Це справжня наркоманія, яку багато хто не сприймає серйозно. Подолати цю шкідливу звичку важко навіть тим, хто дуже цього хоче.
  Кинути курити важко ще й тому, що це – поведінкова звичка, яка вкоренилась у нашому повсякденному житті.
  Тому в роботі з засудженими, що перебувають на обліку в КВІ, щодо профілактики тютюнокуріння важливо використовувати позитивний підхід, який визначається формуванням моди на здоровий спосіб життя без сигарет.
  Метою даного заходу є пропаганда здорового способу життя та позитивної поведінки.
   
  Повідомляє Вільшанський РС КВІ УДПтС України в Кіровоградській області.