У Вільшанському районі на підприємстві, яке захопили рейдери, чергує поліція

  • 3 вер. 2016 10:57
  • 1381
    • Новина У Вільшанському районі на підприємстві, яке захопили рейдери, чергує поліція Ранкове місто. Кропивницький

    У селі Добре Вільшанського району на одному з сільськогосподарських підприємств, яке, за словами жителів села, захопили рейдери, чергують поліцейські, повідомили «КП» в обласній поліції.

     


    Як повідомила «КП» речник обласної поліції Віталіна Бевзенко, наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 358 – підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів.

    Як писала «КП», інформацію про рейдерське захоплення підтвердив і керівник ПСП імені Димитрова Іван Кіров.

     На підприємстві ситуація неспокійна. Всього там близько ста людей, усі вони бояться втратити робочі місця. Працівники виставили барикади, встановили чергування, пише Кіровоградська правда.

    Ситуацію прокоментували і в райдержадміністрації. 

    – На місце приїжджала поліція і прокуратура, їм пред’явили нові господарі документи, що вони являються власниками. Зараз працівники чатують там, поліція також вартує. Біля воріт підприємства встановили барикади, щоб з нього не могли вивести зернові, – сказав «КП» заступник голови РДА з земельних питань Дмитро Сакун.

    Нагадаємо, лист-звернення про рейдерське захоплення «КП» надіслали селяни. 

    «(…) Озброєні холодною та травматичною зброєю молодики на п’яти автомобілях вдерлися на територію току і здійснили варварський наліт, руйнували майно і вивезли посівний матеріал кукурудзи та соняшнику. Повибивали двері в конторі та вивезли оргтехніку та важливу документацію господарської діяльності господарства. Під час сутички було нанесено важкі тілесні ушкодження жителю села (перелом носа та струс мозку).

    На даний час молодики постійно перебувають на території села, за їхніми словами, вони охороняють майно нового власника.

    Жителі перебувають у страху за своє життя та здоров’я. Робота господарства паралізована: не видається заробітна плата, орендна плата, не перераховуються податки, не ведеться підготовка до посівної та збору врожаю кукурудзи та соняшнику», – йдеться у листі.