У Кропивницькому провели в останню путь загиблого під Бахмутом земляка - Героя

 • 3 січ. 2023 12:30
 • 1587
  • Новина У Кропивницькому провели в останню путь загиблого під Бахмутом земляка - Героя Ранкове місто. Кропивницький
   
  Воювати на передовій — такою була однозначна й чітка позиція Анатолія Вітюка, його виважене рішення. 29 грудня під Бахмутом, внаслідок безпосереднього бойового зіткнення та ворожого артилерійського обстрілу 56-річний головний сержант механізованого взводу отримав украй тяжке, несумісне з життям поранення. 
  Про це інформує міська рада у ФБ.
   
  - Життєрадісний, добрий до людей, мав чимало друзів, з багатьма підтримував зв’язки з дитинства, яке пройшло в Гайвороні. У Кропивницькому закінчив інститут сільськогосподарського машинобудування, потім було навчання у школі міліції, згодом — академії МВС. Службу починав з дільничного інспектора, був начальником Кіровоградський райвідділу міліції, очолював УМВС в області. Після того, як пішов з органів правопорядку, вступив за контрактом до лав ЗСУ. З початком повномасштабного вторгнення захищав Донеччину, звільняв Херсонську область. У Анатолія залишилися двоє синів, один із них теж служить, - ділиться рідний брат загиблого Володимир.   
   
  - Анатолій Іванович був дуже принциповою і чесною людиною, завжди стояв за правду, а таких часто не любить начальство. Ніколи не ховався за чужі спини, тому будучи у званні полковника, на війну пішов сержантом. Він нічого і нікого не боявся, був собою до останнього дня, - розповідають друзі і колеги Героя.
   
  Панахиду за загиблим від рук російських окупантів Воїном відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вічний спочинок Анатолій Вітюк знайшов на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.