Наркотик сховали у лимоні і намагалися перекинути за «колючку»

 • 30 черв. 2016 14:29
 • 932
  • Новина Наркотик сховали у лимоні і намагалися перекинути за «колючку» Ранкове місто. Кропивницький

  24.06.2016 року близько 17 години 20 хвилин під час перевірки та відпрацювання інформації, на прилеглій території біля Петрівської ВК - 49, яка знаходиться між постами № 4 та № 5, було затримано громадянина К., мешканця Олександрійського району, Кіровоградській області, який раніше відбував покарання в Петрівській виправній колонії (№49) та намагався здійснити перекид до внутрішньої охороняємої зони установи, згортка, а саме, лимона, який ззовні обмотаний прозорою стрічкою, а в середині нього знаходився предмет циліндричної форми.

  Про дану подію було повідомлено чергового Петрівського відділення Долинського відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області та викликано слідчо – оперативну групу, яка прибувши на місце події, задокументувала даний факт. В ході огляду співробітниками поліції вище зазначеного згортку, було встановлено, що в середині лимона знаходився пластиковий флакон білого кольору із невідомою речовиною, об’єм якого складав близько – 30 мл. 

  На даний час Петрівським відділенням Долинського відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області, проводиться перевірка.

   

  Катерина Ляшевич